ساخت ترکیه مناسب برای همه برندهای لباسشویی و ظرفشویی 115000 تومان

 

فیلتر رسوب گیر پلی فسفات لباسشویی - ظرفشویی

ساخت کشور ترکیه

مدل فیلتر: Atlas Polyphosphate 

امکان استفاده در آب سرد 

فیلتر پلی فسفات

ظرفیت و طول عمر فیلتر:

تعویض پس از یک سال (طول عمر فیلتر بسته به میزان مصرف و کیفیت آب منطقه از 6 ماه تا یک سال متغیر است)

 

توضیحات فنی:

با توجه به  تماس مداوم قطعات، محفظه داخلی و لوله های ماشین لباسشویی و ظرفشویی با آب، املاح موجود در آب لوله کشی پس از مدتی باعث گرفتگی لوله ها، خرابی و پوسیدگی قطعات و کاهش بازده دستگاه می شود و همچنین لباسها و ظرفها نیز به صورت کامل شستشو نمی شوند. بنابراین حتما توصیه می گردد که حتما از یک ماژول تصفیه و رسوب گیر آب قبل از ورودی این ماشین لباسشویی و ظرفشویی استفاده گردد.

رسوبگیر لباسشویی اطلس در دو مدل مغناطیسی KDF85 و پلی فسفات موجود می باشد و محبوب ترین رسوب گیر در بازار به حساب می آید. ساختار رسوبگیر اطلس متشکل از یک فیلتر توری ظریف استیل در ابتدا و انتهای فیلتر می باشد که علاوه در ابتدا و انتهای مسیر به بهترین شکل عملیات شن گیری را انجام می دهد که یکی از عمده تفاوت های مهم این فیلتر با محصولات چینی موجود در بازار می باشد. 

مهمترین عامل موجود داخل رسوبگیر مغناطیسی، KDF85 (فیلتر تفاضل در جه جنبشی) می باشد که با خاصیت مغناطیسی خود، چسبندگی املاح موجود در آب را از بین برده و اجازه چسبیدن این املاح به لوله ها و سایر قطعات ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را نمی دهد. یکی از مزیت های رسوب گیر  مغناطیسی در مقایسه با مدل پلی فسفات، قابلیت عملکرد آن در آب گرم و سرد می باشد (مدل پلی فسفات فقط در آب سرد کاربرد دارد) و مزیت دیگر آن طول عمر بالاتر و همچنین عدم استفاده از مواد شیمیایی آسیب رسان به محیط زیست می باشد که به مرور، مدل پلی فسفات به دلایل زیست محیطی در بازار محدود شده اند.

داخل رسوبگیر مدل پلی فسفات اطلس «پلی فسفات» قرار گرفته است. پلی فسفات داخل رسوبگیر با کربنات کلسیم، کربنات منیزیم و ترکیبات سیلیکاته موجود در آب (املاح) ترکیب شده و اجازه رسوب بستن را به آنها نمی دهد. رسوب گیر پلی فسفات به دلایل زیست محیطی کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

نحوه نصب رسوب گیر اطلس :

به سادگی می توان مطابق مراحل زیر فیلتر رسوب گیر لباسشویی یا ظرفشویی اطلس (Atlas) را نصب نمود:

  1. ابتدا شیر اصلی آب (زیر سینک) را ببندید
  2. سپس شلنگ ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را از شیر اصلی جدا کنید و فیلتر را به شیر آب وصل کنید.
  3.  مطابق شکل زیر شلنگ ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را به انتهای فیلتر محکم ببندید.

 فیلتر پلی فسفات

 مناسب برای همه برندهای لباسشویی و ظرفشویی سامسونگ، ال جی، حایر، دوو، اسنووا، جنرال الکتریک، بوش، بکو، باکنشت، ویرپول، آ ا گ (AEG)، فاگور، الکترولوکس، ایندزیت و ...